DigitAlb Kupa: Ky është orari i gjysmëfinaleve

14:52 | 16 Prill 2018

Skuadra e Vushtrrisë e pret Prishtinës, kurse Vëllaznimi është nikoqir i Drenicës.

Kryeqytetasit kishin fituar duelin e parë 1:0, tekse Drenica dhe Vëllaznimi ishin ndarë baras, 1:1.

Ndeshjet e kthimit gjysmëfinale të Kupës së Kosovës

Vushtrria – Prishtina (15:00)

Vëllaznimi – Drenica (15:00)

Shpërndaje në rrjete sociale