Cristiano Ronaldo të martën kthehet në Continassa

11:20 | 17 Maj 2020

Cristiano Ronaldo dhe Juventus do të fillojnë përgatitjet për rifillimin e sezonit.

Ylli portugez do të kthehet të martën në qendrën stërvitore në Continassa, pasi kaloi disa javë në Madeira të Portugalisë.

Seancat stërvitore individuale janë zhvilluar në qendrën e Juventusit. Sot, aty do të ketë ditë pushimi. Kurse, deri të premtën, të gjithë do të stërviten në fusha, përveç Higuain e Rabiot, transmeton lajmi.net.

Gjithsesi, siç raporton ‘Tuttosport’, Ronaldo do të kthehet të martën për t’u stërvitur në Continassa.

Nuk dihet nëse lojtari do të kthehet i vetëm ose me shokët e skuadrës, pasi ai tashmë ka kryer 14 ditët karantinim.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara