Chelsea ‘godet’ me këtë futbollist (FOTO)

09:26 | 10 Gusht 2017

Chelsea janë të interesuar që ta sjellin në radhët e veta mesfushorin anglez Ross Barkley .

Futbollisti i Evertonit e ka kërkuar largimin nga klubi dhe për të është interesuar edhe Tottenhami.

Sipas The Daily Telegraph, Spurs vetëm kanë ofruar për Barkleyn 25 milionë funte.

Kjo shumë nuk është real, por kërkesa e lojtarit për largim ka bërë që klubet të japin më pak.

Ditëve të fundit edhe Chelsea është futur në garë për mesfushorin, me Antonio Conte që kërkon përforcime.

Chelsea lëvizë për Barkleyn

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara