Çdo gjë e kryer, Vidal mund të quhet lojtar i Interit

07:16 | 15 Shtator 2020

Arturo Vidal që na ky moment mund të quhet futbollist i Inter.

Gazetari i njohur, Mois Llorens ka shkruar se çdo është kryer.

Vidal pritet që shumë shpejtë të zyrtarizohet dhe të bëj testet mjekësore tek Inter.

E marta pritet të jetë një ditë e rëndësishme për të ardhmen e kilianit.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara