Bashkëshortja e Ramos thyen rekord në lidhje direkte

23:01 | 4 Shtator 2019

Bashkëshortja e bukur e mbrojtësit të Real Madrid, Pilar Rubio, po i dedikohet me mish dhe me shpirt programit televiziv El Horminguero.

Ajo i nënshtrohet disa provave të vështira, madje ekstreme, dhe mbrëmjen e së martës ka thyer rekordin e mbajtjes së frymës në lidhje të drejtpërdrejtë.

Jo vetëm e bukur, por edhe e aftë.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara