Basel – Manchester City, formacionet e mundshme

16:12 | 13 Shkurt 2018

Ethet e Ligës së Kampionëve rikthehen sonte në ndeshjet e fazës së eliminimit direkt, transmeton arbresh.info.

Sonte nga ora 20:45 do të zhvillohet ndeshja në mes Baselit dhe Manchester Cityt.

Më poshtë i keni formacionet e mundshme.

Formacionet e mundshme 

Basel: Vaclik; Lang, Suchy, Balanta, Petretta; Xhaka, Die; Stocker, Elyounoussi, Bua; Van Wolfewinkel.

Manchester City: Ederson; Walker, Laporte, Otamendi, Danilo; De Bruyne, Fernandinho, Gundogan; B. Silva, Aguero, Sterling.

Shpërndaje në rrjete sociale