Barcelona publikon fanellën e tretë për sezonin 2019-20

16:58 | 12 Shtator 2019

Barcelona ka publikuar fanellën e tyre të tretë për sezonin 2019-20 këtë të enjte.

Fanella e re ka një ngjyrë të ndezur dhe me kollare të stilit të “Blaugranëve” si dhe logon e kompanisë Rakuten me ngjyrë të bardhë në mes, transmeton portali arbresh.info.

Fanella ka gjithashtu  forma të diamanteve në përgjithësi për shtrira në fanellë me një ngjyrë vezulluese.

Gerard Pique është lojtari që është përdorur si model për prezantimin e tyre gjatë lansimit dhe i përshkruan ato si “shumë të mira” dhe me pas edhe “të bukura”.

Shorcet do të jenë gjithashtu të njëjta me ngjyrë blu të ndezur, ndërsa çorapet kanë pjesën lartë me vijë të kuqe./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara