Përleshen tifozët e Dritës dhe Prishtinës

20:54 | 13 Gusht 2018

Ndeshja e cila po luhet në këto momente në Stadiumin” Fadil Vokrri”, nuk ka filluar pa incidentet.

Tifozët e dy klubeve Drita-Prishtina, janë përleshur në mes vete në afër stadiumit.

Përleshja ka ndodh si shkak i disa fanellave që Plisat ju kanë marruar tifozëve të Dritës.

Ndryshe ndeshja e super kupës   te Kosovës, është duke u zhvilluar në Prishtinë, ku më këtë ndeshje është bërë edhe përurimit i stadiumit pas rinovimit./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara