Lampard: Giroud ka të drejtë ta konsiderojë largimin

09:44 | 21 Tetor 2019

Menaxheri Frank Lampard i ka mbështetur qëndrimet e sulmuesit Olivier Giroud, pasi ky i fundit ka thënë se “nuk do të pranojë të qëndrojë në stol”.

Por shefi i Blues po synon që ta bindë sulmuesin të qëndrojë në Stamford Bridge për këtë sezon, shkruan Goal.

Giroud është i pakënaqur kohët e fundit për shkak të paraqitjeve të rralla në Chelsea dhe ka thënë se do ta merr një vendim në janar për të ardhmen e tij.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara