Kështu e uron Milot Rashica gruan e tij për ditëlindje

14:56 | 15 Prill 2019

Milot Rashica ka uruar bashkëshorten e tij, Belkiz Kera Rashica, e cila sot e feston ditëlindjen e saj. Reprezentuesi kosovar është duke shkëlqyer këtë vit në ligën gjermane, derisa ka shënuar 10 gola dhe ka realizuar 3 asistime.

Forma e tij e mirë është edhe për shkak të jetës së tij personale.

Ai është i martuar me Belkiz Keran, e cila sot ka një ditë të veçantë.

“Urime ditëlindja për personin që më dhuron ngrohtësi dhe dashuri çdo ditë”, ka shkruar Rashica në Instagram./Zëri

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara