Vlorë, 54-vjeçari i jep fund jetës duke u vetëvarur

21:18 | 7 Shkurt 2020

Një 54-vjeçar i ka dhënë fund jetës në fshatin Xhyerinë. Mësohet se 54-vjeçari A.B ishte banues në Vlorë, ndërsa nga hetimet dhe nga deklarimet e të afërmve thuhet se ky person vuante nga problemet e shëndetit mendor.

Ndërkohë në vendin e ngjarjes kanë shkuar forcat e policisë së bashku me një grup hetimor që po punojnë në lidhje me sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara