Vetëhidhet nga kati i pestë, vdes 35-vjeçari në Durrës

18:23 | 9 Gusht 2018

Një 35-vjeçar ka ndërruar jetë në Durrës, pasi u vetëhodh nga lartësia.

Ngjarja ka ndodhur natën midis të mërkurës e të enjtes, kur Q. Ll., është hedhur nga kati i pestë.

Komisariati i Policisë Durrës

Më datë 09. 08. 2018, rreth orës 02:30, në lagjen nr. 4, shtetasi Q. Ll., rreth 35 vjeç, banues në Durrës, dyshohet të jetë vetëhedhur nga kati 5-të i pallatit dhe ka vdekur. Punohet për sqarimin e rrethanave te ngjarjes. Informacion paraprak./syri.net

Shpërndaje në rrjete sociale