Tirana, zonë e kuqe me Covi, mes 20 rasteve të reja, 4 personel shëndetësor

11:10 | 3 Qershor 2020

20 raste të reja pozitive me Covid 19, mes tyre 4 personel shëndetësor janë regjistruar gjatë 24 orëve të fundit.

Pjesën e “luanit” vazhdon ta mbajë Tirana me 15 raste, 2 në Krujë, 2 në Durrës dhe 1 në Kamëz./Ora News.tv/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara