Thirrje “Rama ik” edhe në derbin e kryeqytetit në stadiumin “Air Albania”

21:54 | 13 Dhjetor 2019

Edhe në ndeshjen e sotme të futbollit mes Partizanit dhe Tiranës, në stadiumin “Air Albania” u dëgjuan thirrjet “Rama ik”.

Tifozët të gjithë në kor së bashku dëgjohen duke kërkuar largimin e kryeministrit Rama nga qeveria.

Thirrjet “Rama ik” u dëgjuan gjatë pushimit të pjesës së parë.

Ndeshja Tirana-Partizani u mbyll me rezultatin 2-1, duke rikthyer fitoren e bardhebluve në derbi pas 18 ndeshjeve. /oranews

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara