Tërmeti në Shqipëri, panik te qytetarët dhe dëme të rënda

19:48 | 21 Shtator 2019

Tërmeti i fuqishëm 5.8 ballë që “shkundi” sot Shqipërinë ka shkaktuar shumë panik te njerëzit.

Në galerinë e mëposhtme do të shihni edhe disa nga dëmet në Tiranë dhe në Durrës.

Tërmeti ka prekur të gjitha zonat e Shqipërisë, në Lushnjë, Lezhë, Korçë, Bulzqizë, Gjirokastër, Shkodër dhe Fieri./Arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara