Studenti plaçkitet në aeroportin e Rinasit

22:03 | 15 Maj 2019

Një qytetar ka denoncuar këtë të mërkurë vjedhjet që kryhen në aeroportin e vetëm të Shqipërisë dhe nivelin e dobët të sigurisë në Rinas.

Denoncimin e ka postuar në rrjetin social ish kryeministri Sali Berisha.

Qytetari shqiptar, thotë se është student dhe se prej kohësh kishte kursyer disa para për të vlerë një varëse floriri. Drejt udhëtimit nga Tirana për në Bruksel, kur ka kërkuar për varësen nuk e ka gjetur më. I riu bën thirrje që qytetarët shqiptarë të ruhen, pasi në aeroportin e Rinasit punonjësit vjedhin sende me vlerë.

Për më tepër lexoni të plotë rrëfimin e studentit:

https://www.facebook.com/SaliBerisha/posts/1273388982822006

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara