Si po e pret vendimin e gjykatës ish- ministri Tahiri

20:15 | 19 Shtator 2019

Prej orës 16:00, treshja e gjyqtarëve Flora Hajredinaj, Ardit Mustafaj dhe Irena Gjoka, është tërhequr për të marrë vendim për ish- ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri.

Kur kanë kaluar 4 orë nga paralajmërimi për vendim ish-ministri Saimir Tahiri është fotografuar i tensionuar teksa lëviz sa brenda dhe jashtë ambienteve të sallës së gjyqit, brenda Gjykatës për Krime të Rënda.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara