Shënohen 3 viktima dhe 124 raste të reja me koronavirus në Shqipëri

16:16 | 25 Shtator 2020

Gjatë ditës së sotme janë prekur 124 persona me COVID-19, ndërsa kanë ndërruar jetë 3 të tjerë.

Gjithashtu janë shëruar 70 persona./tch/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara