Rreth 1 mijë e 500 pasgoditje në Shqipëri

11:58 | 2 Dhjetor 2019

Ministria e Mbrojtjes e Shqipërisë bën me dije sot se numri total i pasgoditjeve që prej tërmetit të fortë të 26 nëntorit është 1376.

“Ndërsa nga ora 7 e mëngjesit të sotëm, 2 dhjetor deri më tani, ora 10:00, janë regjistruar 5 lëkundje dhe dy janë të lokalizuar”, njofton ministria.

 

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara