Reshje shiu dhe ulje temperaturash, ky është parashikimi i motit për sot

08:09 | 4 Tetor 2019

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga vranësira ku në pjesën e parë të ditës do të sjellin reshje shiu. Pasdite reshjet do të ti lënë vendin motit të kthjellët.

Sipas Meteoalb, temperaturat do të kenë një rënie të ndejshme ku do variojnë: në zonat malore nga 07ºC deri në 14ºC, në zonat e ulëta nga 15ºC në 21 ºC dhe në zonat bregdetare nga 17ºC në 23ºC.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara