Rama tregon për herë të parë sëmundjen nga e cila vuan: E kam të trashëguar

23:34 | 12 Mars 2018

Rama i ftuar në News24, komentoi edhe akuzën se e ka takuar Tahirin në spital.

Ai e hodhi poshtë këtë teori dhe u shpreh se ka qenë në spital për një vizitë për shkak se vuan nga nervi shiatik dhe jo për të takuar Tahirin.

“Une kam qenë në spital te një miku im shumë i mirë mjek, që ka pasur një histori suksesi në Itali, njeh problemin tim, që e kam të trashëguar si të gjithë shokët e armëve në fushën e basketbollit me mesin e pasi bëra një udhëtim të gjatë pata një kolpo që më krijoi një problem me nervi shiatik.

Tani, pse duhet të shkoj në spital?! Të shkoj në spital unë, për të takuar Saimir Tahirin… Kjo është nuk e di, absurde. Të ishte për ta takuar Tahirin do e takoja në zyrë.” /albeu.com/

Shpërndaje në rrjete sociale