Rama mbledh qeverinë në Elbasan nën masa të rrepta sigurie

15:06 | 14 Mars 2019

Mbrëmjen e djeshme kryeministri Edi Rama mblodhi qeverinë, deputetët dhe kryesinë e PS-së në një darkë në Elbasan.

Ndërsa sot Sali Berisha publikon një video ku dallohet kontrolli i rreptë që iu bëhet makinave në hyrjes të resortit ku mbahej darka.

“Krye krye kreu i meduzes ne tmerr dhe panik!

Ai darkoi mbreme me sojin e narkosve te tij tek klientela, Luca City Labinot.

Kontrolli i rrepte me dedektor per narkoset e ftuar qe iu bashkuan darkes super luksoze!”, shkruan Berisha.

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital.

Pershendetje dr Gezuar diten e veres.Ky esht tmerri qe ka zene Edvinin.Tek video jane ministrat dhe deputetet qe kontrollohen duke hyre ne darke te Edvinit qe shtrohet tek don lluca ne labinot !

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara