Rama i gëzohet lindjes së dy bebeve pas tërmetit: Xhamadani vija-vija është Kosova është Shqipëria

00:39 | 3 Dhjetor 2019

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama i është gëzuar lindjes së dy bebeve  pas tërmetit.

 

Ai iu dëshiroj jetë të gjatë dhe të lumtur e me prindër dy bebeve.

 

Njëra nga bebet ka lindur në Prizren, kurse tjetra në një çadër të Durrësit.

 

Postimi i Edi Ramës:

 

KA NJE KOHË PËR TË VDEKUR DHE KA NJË KOHË PËR TË LINDUR

 

Dy bebe tërmeti lindin në Kosovë dhe Shqipëri si kokrra e mollës. Edhe 100 dhe shëndet e lumturi bashkë me prindërit e me gjyshërit e me kë t’u dojë zemra e vogël, që u bëftë sa më e madhe

 

Xhamadani vija-vija është Kosova është Shqipëria/Rreh si zemër çiftelia sa e madhe është Shqipëri.

KA NJE KOHË PËR TË VDEKUR DHE KA NJË KOHË PËR TË LINDUR😢😀Dy bebe tërmeti lindin në Kosovë dhe Shqipëri si kokrra e…

Publiée par Edi Rama sur Lundi 2 décembre 2019

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara