Qytetari i kërkon Ramës t’ia gjejë gruan: ‘’Ma morën dhe e çuan në hotel pa më pyetur’’

21:08 | 2 Dhjetor 2019

Tragjedia në Shqipëri ka shkaktuar dhimbje të mëdha.

Sidoqoftë, edhe në situata kaq të rënda ndonjëherë ndodhin skena origjinale.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara