PD: Policia sulmon me gaz lotsjellës qytetarët në Kavajë

21:11 | 19 Qershor 2019

Situata në Kavajë është tensionuar.

PD njofton se policia po sulmon me gaz e lëndë djegëse qytetarët në Kavajë.

Protestuesit kanë thyer derën e ndërtesës dhe tentojnë të hyjnë brenda.

Atje kanë shkuar edhe forcat zjarrfikëse./tch

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara