Pamje nga protesta në Shqipëri

23:01 | 13 Maj 2019

Protesta e pestë kombëtare e opozitës së bashkuar nisi rreth orës 18:30 minuta të së hënës, për të dënuar atë që e cilëson dhunë gjatë protestës të së shtunës.

Me çadrat “Rama Ik” dhe nën shiun që nuk pushonte, më poshtë shikoni marshimin-protestë në foto./tch/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara