Një tërmet tjetër në Shqipëri

18:50 | 2 Dhjetor 2019

Një tjetër tërmet ka rënë pak para orës 18:00 në Shqipëri dhe tashmë epiqendra është zhvendosur nga Durrësi në Vorë.

Ai ka qenë i një magnitude 3,7 Rihter.

Lëkundjet e tij janë ndjerë edhe në Tiranë. /tch/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara