Një 36-vjeçar bie nga kati i katërt në Tiranë

21:45 | 14 Korrik 2020

Mbrëmjen e sotme, rreth orës 20:50, në Astir, në rrugën “Loni Ligori”, aksidentalisht ka rënë nga ballkoni i katit të katërt shtetasi E.L., 36 vjeç,

Ai u dërgua në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, ku paraprakisht dyshohet se vuan nga probleme të shëndetit mendor./tch

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara