Në aksion për sekuestrimin e kanabisit, policët bëhen tapë dhe ja marrin valles në Gramsh

14:27 | 21 Maj 2020

Një video skandaloze po qarkullon në rrjet ku disa efektivë të policisë që kishin shkuar për aksion në Gramsh për sekuestrimin e kanabisit, janë bashkuar me banorët e zonës për të festuar.
Me muzikë popullore në sfond dhe në gjendje të dehur, efektivët ja marrin valles.Nën efektin e alkoolit, këndojnë e kërcejnë dhe filmojnë njëri-tjetrin duke qeshur.

Për më shumë shikoni videon më poshtë:

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara