Ndeshja Shqipëri-Francë, aksi Fushë Krujë-Rinas i pakalueshëm

18:57 | 17 Nëntor 2019

Për shkak të tifozëve, të cilët nga të gjitha anët e Shqipërisë i janë drejtuar Tiranës për të parë ndeshjen Shqipëri-Francë trafiku në aksin Fushë Krujë-Rinas.

Mësohet se aksi Fushë-Krujë-Rinas është thuajse i pakalueshëm në të dyja anët.

Për të parë ndeshjen mes Shqipërisë dhe Francës në Tiranë kanë mbërritur mijëra tifozë nga të gjitha trojet shqiptare./oranews

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara