Ndarja nga jeta e Aneta Ramës, reagon me mesazh ngushëllimi presidenti Meta

12:51 | 1 Gusht 2020

Presidenti i vendit, Ilir Meta, ka ngushelluar sot familjen Rama, per humbjen e njeriut te tyre te shtrenjte, ndarjen nga jeta te Aneta Rames.

Me nje shenim ne faqen e tij ne Facebook, Meta i shpreh familjes Rama, ngushellimet me te sinqerta, teksa poston nje foto, ku ata shfaqen me nënën e tyre të ndjerë.

Mesazhi i Metes

Ngushëllimet më të sinqerta për familjen Rama, për ndarjen nga jeta të nënës dhe gjyshes së tyre të dashur Aneta.
U prehtë në paqe!

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara