Ndahet nga jeta aktorja e njohur shqiptare

19:32 | 11 Korrik 2019

Është ndarë nga jeta në moshën 83 vjeçare aktorja shqiptare Valentina Caci.

Lajmin për humbjen e saj e ka bërë publik aktorja Zamira Kita, e cila i ka shprehur ngushëllimet e saj për familjen e aktores së mirënjohur si dhe ka njoftuar se ceremonia mortore do të zhvillohet ditën e nesërme

 “Lamtumirë, e mira, e talentuara, e bukura, Valentina Caci! Rolet e shumta të realizuara prej saj, do të ngelen gjithmonë në kujtesën tonë, bisedat dhe këshillat e saj, të paharruara! I përjetshëm kujtimi!,”-shkruan Kita.

Lamtumire, e mira, e talentuara, e bukura, Valentina Caci!Rolet e shumta te realizuara prej saj, do te ngelen gjithmone…

Publiée par Zamira Kita sur Jeudi 11 juillet 2019

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara