Moti e premte, 13 shtator 2019

07:45 | 13 Shtator 2019

Dita e premte datë 13 Shtator  vendi ynë do të mbetet me  kthjellime dhe kalime të pakta vranësirash në zonat malore në mesditë.

Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi  8 -10 m/sek me intesitet më të lartë në bregdet. Valëzimi do të  jetëi forcës  3  lartësi  vale 0,5 deri në 1,0 metër  në det  të hapur./vizionplus/

Temperaturat do të  jenë kostante.

Temperaturat min dhe max

Zonat  malore         12/28°C

Zonat e  ulëta           9/32°C

Zonat  bregdetare   17/31°C

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara