Korçë, gjendet një person i pajetë

09:13 | 5 Janar 2019

Trupi i një personi të pajetë është gjendur në rrugën e fshatit Ravonik të Korçës.

Dyshohet se ka humbur jetën si pasojë e të ftohtit dhe temperaturave tepër të ulëta.

Mësohet se viktima J.P 55 vjeç ka pësuar atak kardiak, teksa ka qenë duke lëvizur me bicikletë./tch

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara