Kiko bëhet me shtëpi të re

20:20 | 2 Dhjetor 2019

Kiko është qeni që u bë i famshëm për historinë e veçantë ku kishte zgjuar njerëzit e shtëpisë fillimisht duke lehur dhe më pas duke u hequr batanijen dhe duke i kafshuar.

Për Top Channel folën pronarët e saj ku edhe treguan historinë prekëse. Ata ishin shprehur që nuk e linin qenin dhe nëse nuk i pranonin ata do qëndronin jashtë me të.

Dihet se atë e kanë nxjerrë jashtë në 12 të natës nga resorti dhe sëbashku me familjen e kanë bërë rrugën në këmbë.

Por më ndërhyrjen e Ramës, tashmë Kiko është me shtëpi të re.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara