Julian Deda nxjerrë jashtë gjithë familjen, tregon për gjendjen e tyre

05:02 | 26 Nëntor 2019

Aktori i njohur, Julian Deda, ka nxjerrur jashtë gjithë familjen pas tërmetit të fuqishëm që përfshiu zonën e Adriatikut.

“Jemi jashte por fale Zotit jemi mire…! Uroj te jeni te gjithe shendosh.
Ky ishte termet trimash…!” ka shkruar Deda në Facebook.

Në orën 03:54 është tërmeti i tretë i regjistruar në Shqipëri, me magnitudë 6.4.

Sipas të dhënave të U.S Geological Survey ky tërmet është dëgjuar edhe në Bulgari, Bosnie dhe Herzegovinë, Croai, Itali, Kosovë, Mal të Zi, Serbi, Maqedoni Veriore, dhe Shqipëri, shkruan arbresh.info.

Termeti i dytë u regjistrua në orën 03:19 me magnitudë 3.1.

Tërmeti i parë u regjistrua në orën02:47 me magnitudë 4.4/arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara