Ilir Meta takohet me Rexhep Meidanin, diskutojnë zhvillimet në vend

18:57 | 19 Nëntor 2019

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta është takuar me ish-Presidentin shqiptar, Rexhep Meidani.

Meta përmes një statusi në faebook ka treguar se gjatë takimit me të kanë diskutuar për zhvillimet e fundit në Shqipëri.

“Së bashku me ish-Presidentin, Prof.Rexhep Meidani diskutuam sot për zhvillimet më të fundit në vend dhe rëndësinë e zgjidhjes së krizës së rëndë politike dhe institucionale”, ka shkruar Meta./arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara