Gjendet një person i vdekur në Durrës, reagon policia

09:38 | 30 Shtator 2020

Durrës- Një person është gjetur i vdekur në rrugë nga banorët e zonës në Arapaj të Durrësit.

Sipas policisë, viktima është V. Dh., 66 vjeç, banues në lagjen nr. 17, Durrës. Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se ky shtetas ka ndërruar jetë nga shkaqe natyrale.

Njoftimi i policisë:

Më datë 30.09.2020, rreth orës 08:15, në Arapaj, Durrës, është gjetur pa shenja jete në rrugë, nga banorët e zonës, shtetasi V. Dh., 66 vjeç, banues në lagjen nr. 17, Durrës.

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se ky shtetas ka ndërruar jetë nga shkaqe natyrale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes./TCH

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara