Elbasan, makina e parkuar në rrugë përfshihet nga flakët!

09:23 | 14 Nëntor 2019

Gjatë mbrëmjes së djeshme në Elbasan, një zjarr ka rënë në mjetit tip “Range Rover”, në pronësi të shtetasit M.A.

Mjeti ishte i parkuar në rrugë pranë banesës dhe si pasojë e zjarrit ë është djegur pjesërisht.

Nga hetimi paraprak dyshohet se zjarri është aksidental. Grupi hetimor vijon punon për dokumentimin e plotë të ngjarjes./TCH

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara