Edukatorja me koronavirus, mbyllet dhe dezinfektohet kopshti në Lezhë

10:25 | 30 Qershor 2020

Një edukatore e kopshtit “Skënderbeg” në Lezhë është konfirmuar pozitive me koronavirus sëbashku me bashkëshortin e saj.

Pas konfirmimit të rastit të edukatores kopshti është mbyllur dhe dezinfektuar.

Ndërsa pjesa tjetër e stafit të kopshtit janë në pritje të përgjigjeve të testeve.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara