Edhe sot në këto zona të Shqipërisë do të vazhdojnë reshjet

08:21 | 13 Shkurt 2018

Të martën, vranësira dhe reshje të herë pas hershme dominojnë pjesën më të madhe të vendit ndërsa edhe kthjellime të shkurtra do ketë në Juglindje.

Mesdita dhe pasditja fuqizojnë vranësirat dhe reshjet në gjithë vendin; kryesisht në jug – qendër.

Temperaturat e ajrit mbeten thuajse konstante në mëngjes por sërish një rënie me 2°C do pësojnë vlerat termike të mesditës./albeu.com

Shpërndaje në rrjete sociale