Dy raste të reja me koronavirus, infektohen vëllezërit nga Elbasani

10:10 | 26 Mars 2020

Janë konfirmuar edhe dy raste të reja me koronavirus në Elbasan.

Të infektuarit janë dy vëllezër nga Elbasani, duke e çuar në 148 numrin total të të infektuarve më COVID-18 në Shqipëri.

Dy vëllezërit, 22 dhe 25 vjeç, ndodhen të karantinuar në shtëpinë e tyre.

Bëhet me dije se dy të prekurit janë djemtë e 62 vjeçarit që rezultoi pozitiv në testin e COVID-19 ditën e djeshme, raporton Abcnews.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara