Dhuna në fakultet, dy ditë më parë studentët e ekonomikut u dhunuan

14:40 | 6 Nëntor 2019

Dy ditë më parë në Fakultetin Ekonomik u dhunuan disa studentë të cilët reaguan ndaj një grupi personash që hynë me dhunë në klasë gjatë mësimit.

Dje ata reaguan dhe kërkuan ndërhyrje nga shteti, por për të parë nëse gjërat kanë ndryshuar gazetarja e Top Channel, Kristi Gongo ishte sot e pranishme në vendin ku ndodhi ngjarja.

Në edicionin informativ të orës 12:00 në Top Channel, gazetarja Gongo solli detaje të reja mbi situatën në fakultet.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara