Demokratët i kërkojnë Bashës të anuloj zgjedhjet (FOTO) | arbresh.info
?????????????????????????????????????????????????????????

Demokratët i kërkojnë Bashës të anuloj zgjedhjet (FOTO)

Pas Tiranës, Vlorës dhe Korçës, sot ishte radha e demokratëve të Shkodrës të firmosnin një peticion kundër zgjedhjeve në parti.

Ata duke hedhur firmë në tyre në letër i kërkojnë Bashës të ndalë farsën, zgjidhjet e imponuara, përjashtuese dhe konfliktuale për rimëkëmbjen e partisë, pasi në të kundërt opozita demokrate rrezikon asgjësimin.

Sipas tyre Basha duhet të marrë përgjegjësi për disfatë e 25 qershorit dhe jo të justifikohet duke fajësuar kundërshtarin politik për manipulim apo blerje vote.

294824-2-1500295206-1380766 294826-1-1500295224-3745329
Leave a Reply