Del nga spitali një tjetër pacient: Mjekët shërbim madhështor

19:35 | 28 Mars 2020

Një tjetër pacient ka lënë sot spitalin e Infektivit pasi është shëruar plotësisht nga Koronavirusi.

Nëpërmjet një video mesazhi ai ka falenderuar të gjithë mjekët dhe personelin për shërbimin që kanë bërë ndaj tij.

Statusi:

Lajmin e ka bërë të ditur ministria Manastirliu:

Edhe një tjetër pacient ka dalë sot i shëruar nga spitali infektiv??

Mirënjohëse deri në përulësinë për punën dhe sakrificën e pashoqe të prof. Najada Çomos dhe të gjithë ekipit të mjekëve, infermierëve, imazheristëve, sanitareve që po luftojnë me armikun e padukshëm #COVID-19 në shërbim të pacientëve??
#KrenarePërMjekët

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara