Dalin pamjet e aksidentit në dalje të Tiranës

23:37 | 15 Maj 2019

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në afërsi të rrethrrotullimit pranë TEG, në dalje të Tiranës.

Një automjet ka dalë jashtë rrugës për shkak të shpejtësisë së lartë. Dyshohet se ka të plagosur, ndërsa në vendin e ngjarjes kanë shkuar ambulancat dhe forcat e policisë.

Fotot u postua nga Lapsi.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara