Brahimllari: Edi Rama drejton mbledhjen e këshillit imagjinar

22:32 | 30 Korrik 2019

Pas një fjale të gjatë të kryeministrit Edi Rama në këshillin bashkiak të Tiranës, ka reaguar ish-deputeti i LSI Endrit Brahimllari.

Sipas Brahimllarit, Edi Rama sot ka drejtuar këshillin bashkiak imagjinar monist, kurse la detyra dhe vendosi objektiva.

Postimi i Endrit Brahimllarit:

Edi Rama Kryetar Bashkie drejton mbledhjen e keshillit imagjinar.

Pasi u perbuz nga qytetaret me 30 qershor ne votimet moniste sot Edi Rama Kryetar Bashkie drejtoi per here te pare keshillin monist te Tiranes per te folur me krenari mbi perbuzjen qe i bene qytetaret me 30 qershor.

Keshillit te ri monist i la detyra dhe i vendosi objektiva.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara