Berisha nxjerr mesazhin “bomb”: Olsi Rama akuzohet se po privatizon pyllin e Darëzezës!

21:04 | 10 Shtator 2019

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka publikuar një tjetër denoncim të fortë, që tregon se si njerëzit e afërm të kryeministrit Edi Rama e kanë kthyer Shqipërinë në pronë private.

Në postimin e radhës, Berisha, ka publikuar denoncimin e një qytetari nga Fieri, i cili pretendon se Olsi Rama, vëllai i kryeministrit po privatizon pyllin e Darzezës.

Ja psotimi i Berishës:

Olsi Rama akuzohet se po privatizon pyllin e Darezezes!

Lexoni akuzat e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje dr Kete jave eshte rrethu me tela dhe me tabela “prone private” pylli i Darezezes ne Fier, privatizuar nga nje familje e ne Fier, gjasme nga qe e ka pas ne pronesi, por ketu flitet gjersisht se pas kesaj afere te madhe eshte vet dora e Olsi Rames. E sigurte eshte se Olsi ka nderhy haptas per tu bere ky privatizim.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara