Berisha nuk përmbahet, i kthehet keq kryebashkiakut të ri

21:01 | 13 Gusht 2019

Pas betimit të kryebashkiakut të ri të Mallakastrës, ka reaguar ish-kryeministri Sali Berisha. Ai e ka konsideruar kriminel, Qerim Ismailajn, ndërsa premton se nga zyrat që zaptuan ata do të dalin si të tillë.

Postimi i Berishës

Qerim, hyre si bandit do te dalesh andej si kriminel!

Miq, narkomonisti i Mallakastres, Qerim Ismailaj shkallmoi sot deren e Bashkise dhe si bandit uzurpoi zyren. Ai dhe te gjithe narkomonistet do dalin si kriminele nga zyrat e pushtuara me mbeshtetjen e narkoshtetit! sb

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara