Berisha: Me Hajdarin kam pasur marrëdhënie të përsosura

23:40 | 28 Shtator 2020

Sali Berisha i pyetur mbrëmjen e sotme në “Opinion” lidhur me akuzat nga e majta se ka pasur dorë në zhdukjen e Azem Hajdarit për arsye të raporteve të tensionuara, tha se “Këto janë akuza të atyre që duan të mbulojnë krimin e shëmtuar që kryen, unë marrëdhëniet me Azem Hajdarin i kam pasur nga më të shkëlqyerat.

Azem Hajdari ka qenë Azerm Hajdar. Njeriu më i pavarur që mund të ekzistonte në politikën shqiptare. Luajaliteti i tij dhe ndaj njëri tjetrit ka qenë i përsosur në çdo kohë” tha ai. db/ Abcnews.al/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara